Про персональну інформацію користувачів

1. Визначення поняття «персональна інформація користувача».

1.1. Під «персональною інформацією користувача» розуміється: інформація, яку користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створення облікового запису). Обов'язкова для надання послуг інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

1.2. Інтернет-магазин «rebox.com.ua» не перевіряє достовірність персональної інформації, наданої користувачами, і уточнює її в користувача тільки в рамках адреси доставки замовлення.

2. Цілі збору і обробки персональної інформації користувачів.

2.1. Інтернет-магазин «rebox.com.ua» збирає та зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання та надання послуг (виконання замовлень користувачів).

2.2. Персональну інформацію користувача інтернет-магазин «rebox.com.ua» може використовувати в наступних цілях:

  • ідентифікація користувача на сайті інтернет-магазину «rebox.com.ua» у рамках подальшого виконання його замовлень.
  • надання користувачу персоналізованих сервісів і бонусів;
  • зв'язок з користувачем, у тому числі направлення повідомлень про виконання замовлень і способи їх доставки, а також обробка запитів і заявок від користувача;
  • поліпшення якості сервісів, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг.

3. Умови обробки персональної інформації користувача і її передачі третім особам.

3.1. Інтернет-магазин «rebox.com.ua» зберігає персональну інформацію користувачів у відповідності з внутрішніми регламентами конкретних сервісів.

3.2. Щодо персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб

3.3. Інтернет-магазин «rebox.com.ua» має право передати персональну інформацію користувача (дані для доставки замовлення) третім особам у наступних випадках:

  • якщо користувач висловив свою згоду на такі дії у рамках покращення обслуговування;
  • якщо передача необхідна в рамках використання користувачем певного сервісу, або для надання послуги користувачу (доставка замовлення користувачеві «Новою Поштою» або іншим перевізником);
  • якщо передача передбачена українським законодавством в межах встановленої законодавством процедури.
  • При обробці персональних даних користувачів інтернет-магазин «rebox.com.ua» керується Законом України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Шановний користувач!

Звертаємо вашу увагу на те, що реєструючись та (або) замовляючи товари через сайт «rebox.com.ua», ви даєте свою згоду на розпорядження вашими персональними даними, отриманими при реєстрації на сайті і оформленні замовлення, відповідно до закону України № 2297-VI «Про захист персональних даних», який передбачає особливий порядок використання і зберігання ваших персональних даних.

Публічний договір (оферта)

Преамбула

Шановний користувач сайту https://rebox.com.ua звертаємо Вашу увагу на те, що проставлення символу «галочка» означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання сайту https://rebox.com.ua, а також є акцептом Вами даної публічної оферти. Проставлення символу «галочка» є Вашим беззастережною згодою з усіма положеннями та умовами даної публічної оферти і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту https://rebox.com.ua.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1. Сайт – web-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет https://rebox.com.ua, з допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18 – річного віку, володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт і/або його окремі інструменти, згодна з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

3. Покупець – Користувач, який здійснив замовлення на сайті https://rebox.com.ua.

4. Адміністрація сайту адміністрація інтернет-магазину https://rebox.com.ua.

5. Угода – дана публічна оферта, включаючи всі її умови.

6. Продавець – фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари і/або послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

7. Товар – товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про яких розміщена на Сайті.

8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення, як особи і уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, розміщеної на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі таких товарів Користувачеві

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (акцептирующим) ця Угода. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цього договору до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття угоди (у відповідності зі статтями 641, 642 Цивільного Кодексу України)

1.3. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеним на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавця шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через оператора по телефону. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідному Реченні.

1.4 Інформація про товар відображається на сайті https://rebox.com.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією у будь-який момент без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар, умов акції, ціною товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті https://rebox.com.ua Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови даної Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті.

1.5. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому разі дана пропозиція вважається зустрічною офертою і повинно бути прийняте Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.6. Сторони погоджуються, що напрямок Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, термін доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т. п., надісланих Продавцем та/або Адміністрацією сайту допомогою електронної пошти, sms - повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептуванні Продавцем.

1.7. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження і безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

1.8. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, знищення, поширення) наведених їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адресу, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє на протязі 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

1.9. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У випадку, якщо неправильне, неточне та/або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару по невірному адресою або видачі товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право стягувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

1.10. Погодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.11. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.12. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар провадяться способами, зазначеними на сайті в розділі «ДОСТАВКА І ОПЛАТА».

2.ДОСТАВКА ТОВАРУ

2.1. Способи і терміни доставки товарів вказані на сайті в розділі «ДОСТАВКА І ОПЛАТА». Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-магазину в момент оформлення покупки.

2.2. Доставка товару здійснюється власними силами працівниками інтернет-магазину згідно з умовами доставки, або із залученням третіх осіб (перевізника).

2.3. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття рекомендованого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, товарно–транспортна накладна тощо) або фактичне одержання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність ушкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) та, у разі проблем, на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.

3. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

3.1. Замовник має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару – в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

3.2. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки.

3.3. При поверненні або відмові Покупця від товару належної якості, Продавець повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

3.4. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «КОНТАКТИ».

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК УРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ

4.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Споживачу внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених на Сайті і придбаних у Продавця.

4.2. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань згідно з чинним законодавством України і положеннями цього Договору.

4.3. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення (Оферти) обмежується право Покупця відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення грошових коштів (якщо вони були сплачені).

4.4. Всі спірні питання, які можуть виникнути за цим Договором або в зв'язку з його виконанням Покупець і Продавець вирішують шляхом переговорів. Досудовий порядок врегулювання спору є обов'язковим.

4.5. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця і/або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.