4.9
( из 5 )

Штани польові "MABUTA Mk-2" (Hot Weather Field Pants) ", Olive Drab

Наразі товар відсутній


  • Матеріал: "65% бавовна, 35% поліестер (Rip-stop" Prof-it-On ")"
  • Колір: Olive Drab
  • Виробник: P1G-Tac®

Детальніше

1 499 грн

Таблиця розмірів
Таблиця розмірів

Таблица размеров

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
Рейтинги и комментарии от наших клиентов
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
ДОСТАВКА
Нова Пошта
ОПЛАТА
Оплата на карту ПриватБанку
Накладенний платіж (при отриманні)
         Для замовлень від 200 грн.

Онлайн оплата карткою любого банку
Безготівковий розрахунок(без ПДВ)
 Безвідсотковий кредит від ПриватБанку
          до 3 месяців Читати докладніше...
ГАРАНТІЯ
  • 100% безпечна покупка
  • Обмін або повернення товару протягом 14 днів.
матеріал"65% бавовна, 35% поліестер (Rip-stop" Prof-it-On ")"
колірOlive Drab
ВиробникP1G-Tac®

У Радянські часи був популярний костюм для жаркого клімату, який в народі отримав назву Мабуті. Костюм був популярний серед бійців спецпідрозділів, розвідників і десантників. Спочатку костюм з прізвищем "Мабуть" створювався для Радянських військових радників несуть службу в країнах з жарким кліматом. Надалі костюми "Мабуть" Перша і Друга версії костюма) стали поставлятися в війська дислоковані на територіях СРСР з тропічним і пустельним кліматом (Закавказзя і Середня Азія). Найбільшу популярність і народну любов костюм "Мабуть" здобув в 80-х роках 20-го століття під час війни в Афганістані. Військовослужбовці всіх родів військ, звань і військових спеціальностей намагалися роздобути цей зручний літній костюм. Така популярність "Мабуть" викликана тим, що в костюмі використовувалася міцна, але легка тканина. "Мабуть" мала більш зручний і "прогресивний" (у порівнянні зі стандартною уніформою того часу) крій, розташування кишень, систему вентиляції. Радянська "Мабуть" складалася з штанів, легкої куртки і кепки з виложистими навушниками. В наші дні оригінальний костюм "Мабуть" радянського періоду є колекційною рідкістю.
Торгова марка "P1G-TAC" в 2013 році створила сучасну версію легендарної "Мабуть" "MABUTA Mk-2". При створенні костюма використовувалася вже випробувана і добре себе зарекомендувала в жаркому кліматі тканину PROFIT-ON. У крої костюма збережені всі кращі якості радянської "Мабуть", які доповнені сучасними світовими тенденціями створення польової уніформи 21-го століття.

Штани польові літні "MABUTA Mk-2" (Hot Weather Field Pants).
Штани літні "MABUTA Mk-2" мають широкий і жорсткий пояс з внутрішньої демпферного вставкою, яка забезпечує щільне прилягання до тіла, гарне потовпітиваніе і компенсує навантаження при носінні важкого спорядження на поясі. Обсяг пояса регулюється за допомогою застібки "липучка" Velcro. Така форма застібки дозволяє ідеально відрегулювати обсяг пояса по талії в залежності від персонального розміру, або одягнених шарів одягу. Брючний ремінь, або розвантажувальний пояс кріпиться до штанів за допомогою п'яти широких поясних шліц, які дозволяють використовувати пояса до 5,5 см шириною. У нижній частині чотирьох поясних шліц розташовані пластикові D-образні кільця YKK, які можуть бути використані для фіксації і кріплення спорядження, пістолетних страхувальних шнурів і т.п. У задній частині поперекового відділу розташована вставка з еластичного нейлону, яка, при одночасній жорсткої фіксації поясу, забезпечує "рухливість" всієї верхньої частини штанів.
На задній верхній частині брюк, під еластичною вставкою, розташовані дві внутрішні кишені, які закриваються захисними клапанами із застібкою "липучка" Velcro.
Спереду у верхній частині брюк розташовані дві внутрішні кишені. Горловина кишень, для носіння спорядження з кріпленням "кліпса" (складні ножі, мультіінструмент, тактичні ліхтарі і т.п.) посилена другим шаром тканини для перешкоджання стирання кишень. Усередині даних кишень розташована спеціальна стропа з регульованою пряжкою YKK, яка служить для регулювання вертикального розташування захисних наколінників. За допомогою цієї стропи і фіксує пряжки можна ідеально відрегулювати вертикальне розташування наколінників щодо зростання і особливостей фігури.
На фронтальній стегнової частини брюк розташовані дві зовнішні кишені середнього розміру, які закриваються захисними клапанами із застібкою "Англійська гудзик". Ґудзики даної моделі мають еластичний пасик кріплення до тканини, що дозволяє відкривати і закривати їх в рукавичках. Також дана конструкція гудзиків перешкоджає обривання гудзиків в разі зацепа, так як гудзик має можливість рухатися по фиксирующему пасіку, що гасить навантаження на неї. Складки кишень зроблені таким чином, що порожній кишеню складається природним чином і щільно прилягає до основної поверхні брюк. При наповненні кишень спорядженням і речами кишеню розкладається тільки настільки, щоб вмістити необхідний. У нижній частині кишень розташовані люверси для стоку води. На задній стегнової частини брюк розташовані дві зовнішні кишені великого розміру, які закриваються захисними клапанами із застібкою "Англійська гудзик". Ґудзики даної моделі мають еластичний пасик кріплення до тканини, що дозволяє відкривати і закривати їх в рукавичках. Також дана конструкція гудзиків перешкоджає обривання гудзиків в разі зацепа, так як гудзик має можливість рухатися по фиксирующему пасіку, що гасить навантаження на неї. Складки кишень зроблені таким чином, що порожній кишеню складається природним чином і щільно прилягає до основної поверхні брюк. При наповненні кишень спорядженням і речами кишеню розкладається тільки настільки, щоб вмістити необхідний. Горловина кишень забезпечена еластичною утяжкой з регульованою пряжкою YKK. Дана затяжка забезпечує надійне закриття горловини подсумка, що перешкоджає випаданню вмісту навіть при відкритому захисному клапані кишені. За допомогою регульованої утяжки і при заправленому всередину клапані, дані кишені можна використовувати, як підсумки для скидання порожніх магазинів для короткоствольної і довгоствольної персонального зброї. У нижній частині кишень розташовані люверси для стоку води. Місце розташування об'ємних пов'язках кишень в штанах "MABUTA Mk-2" вибрано таким чином, що дані кишені завжди доступні для використання, при цьому не заважають і не чіпляються за навколишні предмети.
В районі колін розташована вставка з еластичного нейлону, яка забезпечує еластичність колінної зони і не перешкоджає згинання в будь-якому положенні.
Колінні суглоби захищені пластиковими накладками з додатковими внутрішніми демпферами. Дана система повністю позбавляє від необхідності використання, в польових і тактичних умовах, додаткових засобів захисту колінних суглобів. Захисна система знімна, що робить зручним прання і обслуговування брюк. Під коліном розташована еластична затяжка з регульованою пряжкою YKK. За допомогою даної утяжки наколенник регулюється в горизонтальній площині під розмір і будова тіла користувача. Еластична затяжка забезпечує м'яку але надійну фіксацію наколінника по всій площині штанини і перешкоджає "звалювання" наколінника в сторону при активних рухових навантаженнях.
У нижній частині штанин, з внутрішньої сторони, в місцях найбільшого стирання, розташовані додаткові накладки.
Обсяг манжет штанин регулюється за допомогою клапана з "липучкою" Velcro. За допомогою регулювальної "липучки" штанини можуть бути зафіксовані поверх польової взуття, що перешкоджає попаданню піску і бруду всередину взуття і брюк.RELATED PRODUCTS