4.9
( из 5 )

Термокостюм мембранний "Winter Underwear Suit Arctic Fox" (військове термобілизна) ", Olive Drab

Наразі товар відсутній


 • Матеріал: мембранна, волого-вітрозахисна тканина WW-Block
 • Колір: Olive Drab
 • Виробник: P1G-Tac®

Детальніше

996 грн

Таблиця розмірів
Таблиця розмірів

Таблица размеров

 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
 • 3XL
Рейтинги и комментарии от наших клиентов
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
ДОСТАВКА
Нова Пошта
ОПЛАТА
Оплата на карту ПриватБанку
Накладенний платіж (при отриманні)
         Для замовлень від 200 грн.

Онлайн оплата карткою любого банку
Безготівковий розрахунок(без ПДВ)
 Безвідсотковий кредит від ПриватБанку
          до 3 месяців Читати докладніше...
ГАРАНТІЯ
 • 100% безпечна покупка
 • Обмін або повернення товару протягом 14 днів.

Термокостюм мембранний другого або третього шару демісезонного одягу "LEVEL 2-3 Mk-2" - це нове покоління польовий уніформи для екстремальних демісезонних умов експлуатації. Без сумніву можна сказати, що новий матеріал, що утеплює термокостюм "LEVEL 2-3 Mk-2" ідеально підійде тим категоріям людей, життя яких пов'язане з жорсткою польовий експлуатацією спорядження і одягу в різних несприятливих погодних і кліматичних умовах. "LEVEL 2-3 Mk-2" - це ідеальний демісезонний польовий утеплювач для правоохоронців, рятувальників, мисливців, рибалок і мандрівників, а також для любителів екстремальних зимових видів спорту.
Мембранний термокостюм другого або третього шару одягу "LEVEL 2-3 Mk-2" зроблений з революційного термоизоляционного матеріалу WW-BLOCK.
WW-BLOCK є одним з небагатьох мембранних матеріалів спеціально розроблених для використання в польових умовах воєнного застосування при екстремально низьких температурах. Як правило в зимових польових умовах для утеплення використовується багато шарів одягу .що вже само по собі сковує рухи людини. На відміну від більшості матеріалів використовуваних для верхніх шарів зимового одягу "WW-BLOCK" еластичний (15% розтяжки матеріалу без втрати властивостей матеріалу з поверненням в початковий стан), що зменшує навантаження на людину при активних діях і не перешкоджає різким рухам. Структура мембранної решітки "WW-BLOCK" "налаштована" на умови низьких і максимально низьких температур таким чином, щоб 80% тепла тіла відбивалася від поверхні всередину і, лише 20% (зайве тепло при активних діях при низьких температурах) виходило назовні через мембранну грати . Більшість сучасних мембранних тканин з поверхневим поліуретановим напиленням не призначені для максимально низьких температур в зв'язку з тим, що поліуретан твердне при низьких температурах, що призводить, як наслідок до твердненню тканини в загальному. Наслідком цього є характерне "шурхіт" при пересуваннях. У мембранної термоткані "WW-BLOCK" для захисту мембрани використовується не поліуретанове напилення, а щільний поліестеру-структурований ворс (зсередини і зовні мембрани), що захищає мембрану від впливу низьких температур, стирання (як зсередини, так і зовні) і створює додаткову утепляющую повітряний прошарок зсередини одягу з "WW-BLOCK". Таке тришарове будова мембранної тканини повністю прибирає "ефект шелестіння". Термокостюм "LEVEL 2-3 Mk-2" складається з толстовки і брюк. Кожен з цих елементів одягу може бути використаний окремо з іншими типами одягу. "LEVEL 2-3 Mk-2" може бути використаний і, як утеплюючий внутрішній шар одягу, і, як елемент верхнього одягу в осінньо-весняний період року. При використанні термокостюм "LEVEL 2-3 Mk-2", як внутрішнього шару, що утеплює одягу, він може бути використаний і, як другий і, як третій утеплює куля.
УВАГА! Щоб уникнути можливої конденсації випарів тіла під час інтенсивних рухових навантажень в умовах низьких температур- Не рекомендується ВИКОРИСТОВУВАТИ термокостюм "LEVEL 2-3 Mk-2" У КОМПЛЕКТІ З одягом ПЕРШОГО І ЗОВНІШНЬОГО ШАРУ виготовлені з натурального МАТЕРАІЛОВ І НЕ МАЮТЬ МЕМБРАННИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ.
Анатомічний облягаючий крій костюма "LEVEL 2-3 Mk-2" ідеально облягає тіло і не створює додаткових складок усередині, що важливо при використанні багатошарової утеплювальній зимового і демісезонного одягу. Еластична структура мембранного матеріалу "WW-BLOCK" і анатомічний крій термокостюм створюють легкий компресійний ефект, що плідно впливає на поліпшення інтенсивності кровообігу в умовах низьких температур. Всі шви костюма "LEVEL 2-3 Mk-2" зроблені багатошарово-зигзагоподібно, що дозволяє місцях з'єднання тканини розтягуватися воєдино з основним матеріалом костюма- "WW-BLOCK".
Толстовка термокостюм зроблена з коміром-стійкою (застібка «блискавка» YKK). Комір надійно захищає шию від впливу низьких температур.
На грудях толстовки розташований внутрішню кишеню (застібка «блискавка» YKK, підкладка нейлонова сітка).

RELATED PRODUCTS